Liturgiczna Służba Ołtarza - Strzybnica

Informacje dotyczące wyjazdu na dekanalny turniej LSO w piłce nożnej

Turniej będzie odbywał się w Szkole Podstawowej nr 15 w Tarnowskich Górach, ul. Litewska 6. Początek turnieju zaplanowany jest na godzinę 08:30.
Ze względu, że jest problem ze złożeniem kady w kategorii młodszej, w tym roku wystawimy dwie kategorię – średnią i starszą.

Kategoria średnia:
1. Kamil Rode
2. Jakub Bojarski
3. Jakub Gryc
4. Tymek Janik
5. Michał Lubas
6. Kacper Basan
7. Oskar Kawczyk / Erik Haida

Kategoria starsza:
1. Błażej Grała
2. Dominik Siwy
3. Maciej Sobański
4. Robert Lubosz
5. Marcin Piontek
6. Maciej Lubas
7. Sebastian Sojski

Za wszystkie sprawy sportowe związane z turniejem odpowiedzialny jest Animator Wojtek Kandziora, w razie pytań można dzwonić/pisać: 510 681 468

Zbiórka na wyjazd: najpóźniej 07:45 przychodzimy pod probostwo.
Zabieramy ze sobą: ważną legitymację szkolną lub inny dowód tożsamości, zgodę od rodziców na udział w turnieju (treść zgody dołączona pod spodem), obuwie sportowe – halówki (koszulkę, spodenki i getry dostaniesz ministranckie) oraz butelkę wody niegazowanej.
Wskazane, żeby zabrać ze sobą coś do zjedzenia, szczególnie owoce oraz jakąś kanapkę.
Przed wyjazdem: w dzień poprzedzającym turniej, połóż się odpowiedniej porze spać, żebyś był wypoczęty, rano zjedz odpowiednie śniadanie, a przed wyjściem z domu na zbiórkę, upewnij się, że wszystko zabrałeś. W razie nie pewności lub jakiś pytań zadzwoń do Animatora.

„Wstaję rano i chcę być lepszy. To przenosi się na każdą dziedzinę życia. Robię wszystko, żeby nie przegrać” ~ Kuba Błaszczykowski

Zgoda (aby pobrać kliknij)