Liturgiczna Służba Ołtarza - Strzybnica
Proszę aby każdy uważanie przeczytał tego posta.
  1. Od jutra tj. 20.04.2020r. będziemy mogli w końcu wspólnie służyć przy ołtarzu. Jednak nie będzie to jeszcze w pełni normalna służba. Służby nie są obowiązkowe przez ten okres, nie będą za nie naliczane punkty, ale serdecznie zachęcamy do służby przy ołtarzu.
  2. Służymy na służbach wieczornych i niedzielnych wg. grup. Od jutra rozpoczynamy Tydzień VI: grupa 6 – poniedziałek, grupa 1 – wtorek, grupa 2 – środa, – grupa 3 – czwartek, grupa 4 – piątek i grupa 5 – sobotę.
  3. Natomiast na służby poranne proszę się zapisać pod podanym linkiem: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1lX4akX3H1ZumeGS7YOITXFs8Jr66rkhiL-ne_tBuUBo/edit?usp=sharing Prosimy Was jednak, skonsultujcie się z rodzicami czy możecie iść na służbę, czy nie. Osoby do 13. roku życia mogą się zapisać i posługiwać jeśli osoba pełnoletnia przyprowadzi ministranta przed mszą i odbierze po eucharystii. Innej możliwość niestety na razie nie ma dla takich osób.
  4. Przychodząc do kościoła myjemy / dezynfekujemy ręce. Podczas Mszy Św. służymy w maseczce. Będą one dostępne w zakrystii. I tą bawełnianą maseczkę później zabieramy każdy swoją, do domu pierzemy i zabieramy na kolejną służbę.
  5. Do komunii wszyscy ministranci (starsi też) schodzą na dół i przyjmujemy ją na końcu, po ostatnich wiernych.
  6. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty: w od 8:00 do 10:00 oraz od 16:00-18:00. Proszę nie przychodzić na ostatni moment do zakrystii. 
Sytuacja jest dynamiczna więc na bieżąco będziemy was informować.
Jeśli masz jakieś pytanie, coś jest niejasne, czegoś nie jesteś pewien, to pytaj śmiało. 
Pozdrawiam Was serdecznie i w końcu mogę powiedzieć
DO ZOBACZENIA !!!
Króluj Nam Chryste !!!