Liturgiczna Służba Ołtarza - Strzybnica

Dziś 24 lutego odbyły się dekanalne rozgrywki LSO w piłce nożnej. Nasza wspólnota tym razem wystawiła dwie drużyny – w kategorii średniej i starszej. Ze względu na małą ilość drużyn (w każdej kategorii po 2 drużyny) były rozgrywane 2 dwa mecze.
Jako pierwsi na boisko wyszli nasi ministranci z kategorii średniej, którzy w pierwszym meczu z parafią św.Marcina z Tarnowskich Górach, wygrali 4:2 (bramki zdobyli: Kuba Gryc, Kuba Bojarski, Tymek Janik oraz Michał Lubas), co przed rewanżem dodało większego spokoju i luzu.
W rewanżu nasza reprezentacja również okazała się górą i wygrała 5:2 (bramki zdobyli: Kuba Gryc x2, Tymek Janik, Erik Haida oraz Kacper Basan.
Tym samym nasi chłopcy awansowali do diecezjalnych półfinałów, które odbędą się 24 marca. Chłopakom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Nasza wspólnota była reprezentowana w kategorii starszej i po średnio optymistycznym pierwszym meczy, w którym również rywalem była parafia św.Marcina, a wynik 2:2, w drugi trzeba było przełknąć gorycz porażki i niestety na awans potrzeba będzie czekać do przyszłego roku. Chłopakom dziękujemy za walkę do ostatniej minuty i serce pozostawione na boisku.