Liturgiczna Służba Ołtarza - Strzybnica
Witajcie na kolejnej zdalnej zbiórce.  O tej porze normalnie witałbym się z Wami ja, bądź inny animator w domu św. Józefa, ale niestety musimy się zadowolić takim a nie innym kontaktem. Znowu będzie trochę ogłoszeń:
 • Jak wiecie, lub też nie do 24 maja na pewno nie wrócimy do szkół / uczelni, ale czy do normalnej służby?! To się okaże.
 • Wszystkie dotychczasowe postanowienia tj. maks 4 osoby przy ołtarzu, dezynfekcja rąk, służba w masce, wpisywanie się na listę służb itd. dalej obowiązują.
 • Proszę śledzić naszą grupę na Facebook’u oraz stronę ministrancką https://www.strzybni.ayz.pl/ tam na bieżąco będziemy Was informować co i jak.
 • Od poniedziałku będzie odprawiana dodatkowa Msza Św. w tygodniu o godzinie 19:00.
 • Na koniec zostawiłem sobie zapisy na służby:
 1. Panowie proszę Was aby nie było takiej sytuacji że jakaś msza jest bez przynajmniej jednego ministranta. Wiem że część nie może służyć, część ma w danym czasie zdalne zajęcia, ale wydaje mi się że każdy znajdzie czas na 3-4 służby w tygodniu.
 2. Jeśli się zapisujesz to jest to równoznaczne z tym że przychodzisz na służbę. Jak zorientujesz się że nie możesz przyjść to się wypisz.
 3. Od dziś obowiązuje nowy arkusz google. Wiem iż zmieniam już go po raz trzeci w tym tygodniu, ale ten jest to już wersja raczej ostateczna na najbliższy okres. 
 4. Zostało utworzone ministranckie konto google –> dysk google, na którym jest umieszczony arkusz „Zapisy na służby”.
 5. Dane do logowania otrzymacie dziś od animatorów. Wolni strzelcy i osoby które nie otrzymają proszę się zgłosić do mnie to prześlę dane.
 6. Jeśli ktoś miałby problemy z logowaniem z obsługą dysku google proszę skontaktować się ze mną.
 7. Logujesz się na konto google TYLKO w celu wpisania się na listę / sprawdzenia listy. Po każdym zalogowaniu proszę się wylogować.
 8. Gdy jesteś zalogowany – nic nie zmieniasz w ustawieniach konta / haseł / nr. tel. / adresów e-mail i inne.
 9. Arkusz będzie aktualizowany tygodniowo. Zawartość arkusza będzie usuwana w okolicach godziny 12:00 w niedzielę.
 • Jeśli coś nie zostało wyjaśnione proszę pytać w komentarzach / w wiadomości prywatnej.
Życzę dobrego weekendu, do zobaczenia w kościele. 
Króluj Nam Chryste !!!